35mm rrip poliestër me bel

Përshkrim i shkurtër:

Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

35mm rrip poliestër me bel

shtypjen transferimin e ngrohjes (lartësim)

Materiali i shtypur është e nxehtë dhe nën presion për të krijuar lartësim që depërton në pëlhurë. Therefore, ngjyra është e ndritshme dhe jo i kufizuar nga modeleve dhe ngjyrave, Rripat e rripave të rripave të sinjalizimit me printim poliestër me transferim nxehtësie.

Rripat e rripave të rripave të sinjalizimit me printim poliestër me transferim nxehtësie, Rripat e rripave të rripave të sinjalizimit me printim poliestër me transferim nxehtësie, Rripat e rripave të rripave të sinjalizimit me printim poliestër me transferim nxehtësie. Rripat e rripave të rripave të sinjalizimit me printim poliestër me transferim nxehtësie, Rripat e rripave të rripave të sinjalizimit me printim poliestër me transferim nxehtësie, Rripat e rripave të rripave të sinjalizimit me printim poliestër me transferim nxehtësie, Rripat e rripave të rripave të sinjalizimit me printim poliestër me transferim nxehtësie, Rripat e rripave të rripave të sinjalizimit me printim poliestër me transferim nxehtësie, Rripat e rripave të rripave të sinjalizimit me printim poliestër me transferim nxehtësie, Rripat e rripave të rripave të sinjalizimit me printim poliestër me transferim nxehtësie.

Parametrat e mallit

Emri i produktit: Polyester printed webbing
Material: Rripat e rripave të rripave të sinjalizimit me printim poliestër me transferim nxehtësie
Tipi i produktit: Rrip i trashë pëlhure i shtypur
teknika: Të endura dhe të shtypura
Dizajni i gërshetave: qartë, kurriz peshku, twill etj
Color: Pranoje personalizimin, Opsionale ose sipas Pantone Color Card
madhësi: Pranoje personalizimin
OEM & ODM: i pranuar
moq: 3000 oborret / materiali / ngjyra dhe stile të ndryshme
mostër: Falas për mostër në magazinë; kosto fillestare e ngarkuar për mostrën e personalizuar
Koha e mostrës: 1-3days (mostër në magazinë); 10-15days (kampion i personalizuar)
Koha e dërgimit: 10-15 ditë pas konfirmimit (Varet nga sasia e porosisë tuaj)
shënim: Fotografitë janë vetëm për referencë, ne do të citojmë sipas kërkesave tuaja të hollësishme, ju lutemi na informoni me mirësi materialin, gjerësi, trashësia, ngjyra qe ju nevojitet, dhe sasia e porosisë tuaj për një çmim të saktë.
pagesë: Llogaritë publike, T / T, Western Union, etj.

Detajet e produktit

Aplikimet:

Kryesisht përdoret për anën e mëngës së veshjeve, atij, qepje anësore të pantallonave, pantallona dekor goja, kapele, çanta shpine, dekorimi dhe më shumë!

Përparësitë e produktit:

1.Materiale të papërpunuara për të siguruar burimin e cilësisë së produktit

2.Masterbatch i ngjyrave importohet nga jashtë, dhe fortësia e ngjyrave kontrollohet rreptësisht

3.Nivelin e lartë të mbrojtjes së mjedisit dhe plotësojnë standardet e eksportit

4.Qëndrueshmëri e lartë ngjyrash, efekt të mirë kundër ndotjes dhe anti-mykut

5.Fërkimi i thatë dhe niveli i fërkimit të lagësht 4

6.Fortësi e lartë elastike, qëndrueshmëri të lartë ngjyrash për larje

7.Infrared-provë, fikës zjarri, veshje-rezistente, hasër, forca elastike në pushim, etj.

SHICERBIMI ynë:

♦ Do të sigurojmë prodhim më të saktë dhe më efikas dhe do të shërbejmë sipas klientëve’ vizatimet.

♦ Ne kemi një ekip profesional QC për të siguruar produktin tuaj më të mirë.

♦ Kontrolloni lëndën e parë para se të filloni prodhimin.

♦ Bëni inspektimin e rastit gjatë përpunimit.

♦ Bëni 100% inspektimi para dërgesave.

CILESI E LARTE:

Kaloi ISO 9001:2008 vërtetimi i sistemit të cilësisë dhe vërtetimi i ROHS.

DHNIA TONA:

Ne kemi qenë në industrinë e gërshetave për 20 vjet.

Ne jemi shumë të përshtatshëm për prodhimin e llojeve të ndryshme të gërshetave

Gama e gjerë e prodhimit dhe shpejtësia e shpejtë e prodhimit.

Gjatë gjithë procesit, të gjitha produktet duhet të kalojnë 4 çeqe:

1.Inspektimi i lëndës së parë

2.Inspektimi në prodhim

3.Inspektimi i përfundimit të prodhimit

4.Inspektimi jashtë vendit

FAQ:

Q: Si ta filloj një projekt prodhimi?

A: Për të filluar projektin tuaj, ju lutemi na dërgoni vizatime të projektimit përfshirë materiale, sasi, gjerësi, trashësia dhe kërkesat e tjera. Pastaj do të merrni ofertën tonë brenda 12 orë.

Q: Sa zgjat cikli i prodhimit të një projekti?

A: Nga dita e konfirmimit të projektit tuaj, cikli ynë i përgjithshëm i prodhimit është 15-20 days, përveç sasisë së porosisë më të madhe, ju duhet të konfirmoni përsëri

Q: Si të sigurohet cilësia e një projekti?

A: Ne do të kontrollojmë cilësinë nga lëndët e para. Para prodhimit, gjatë prodhimit dhe përfundimit të prodhimit, ne do të monitorojmë dhe kontrollojmë në kohë reale. Para dërgesës, ne do të bëjmë inspektim të plotë për të siguruar që produktet me cilësi të lartë të arrijnë në duart tuaja.

Q: Farë mund të bëhet me një projekt?

A: Ne mund të bëjmë sipas kërkesave tuaja: anti-plaga, kunder ndotjes, trajtimi i tkurrjes, i papërshkueshëm nga uji, fikës zjarri, anti-infra të kuqe, de-matting dhe trajtime të tjera.

Q: Ne nuk jemi të njohur me transportin ndërkombëtar. A do të trajtoni të gjitha çështjet logjistike?

përgjigje: Yes. Vite përvojë dhe bashkëpunim afatgjatë me transportuesit e mallrave do të na mbështesin plotësisht. Ju mund të na informoni vetëm për datën e dorëzimit. Pyetje të tjera na janë lënë.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI